دکوراسیون تلویزیون

متن کامل

در دکوراسیون پشت تلویزیون آنچه که اهمیت دارد به نمایش گذاشتن تلویزیون در فضای دیوار است. برای این منظور طراحی دیوار پشت تلویزیون می تواند بسیار به شما کمک کند، طراحی ما می تواند در قالب یک قاب برای دیوار پشت تلویزیون باشد.

 

نورپردازی دکوراسیون پشت تلویزیون

نورپردازی دکوراسیون پشت تلوزیون یکی از تغییرات کوچک و مقرون به صرفه که باعث تغییر و تحول بزرگ در فضای داخلی شما می شود، تغییر دکوراسیون تلویزیون دیواری می باشد. نورپردازی یکی از این تغییرات مقرون به صرفه و چشمگیر است که می تواند فضای تلویزیون شما را حتی در زمانی که خاموش هست جذاب و گیرا کند. توجه کنید که برای انتخاب نورپردازی مناسب حتما از نورهای مخفی، ملایم و خطی استفاده کنید و از نورپردازی نقطه ای پرهیز کنید.

 

برای آن که در خانه دکوراسیون پشت تلویزیون زیبا داشته باشید باید از طراحان متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

طراحی دیوار پشت تلویزیون و دکوراسیون میز تلویزیون در زیبایی و جذابیت منزل شما تاثیر بسزایی دارد و شما می توانید نمای پشت تلویزیون خود را به نقطه ای زیبا و متفاوت تبدیل کنید و توجه همه افراد را به این نقطه از پذیرایی تان جلب نمایید.

 

استفاده از کاغذ دیواری

برای طراحی دکوراسیون پشت تلویزیون استفاده از کاغذ دیواری یکی از روش های ساده می باشد. کاغذ دیواری ها دیوار پشت تلویزیون شما را زیباتر و متفاوت تر از همیشه نشان می دهند هم چنین با نصب تابلو های زیبا فضایی متفاوت را در دیوار پشت تلویزیون ایجاد خواهیم کرد.

 

استفاده از سنگ آنتیک

سنگ آنتیک از آسانترین و به صرفه ترین دکور های دیواری میباشد.

از این سنگ می تواند برای دیوار ها و ستون ها استفاده کرد.

 

یکی از پر طرفدار ترین بخشهای خانه برای استفاده از سنگ آنتیک در دکوراسیون دکوراسیون پشت تلویزیون است. فضای تلویزیون به دلیل اینکه به عنوان نقطه ی کانونی هر دکوراسیونی مورد استفاده قرار می گیرید معمولا با استفاده از کاغذ دیواری، رنگ یا سنگ آنتیک ها از سایر فضاهای دکوراسیون متمایز می شود.

سنگ آنتیک با برجستگی ای که دارد می تواند زیبایی خاصی به اتاق شما ببخشد و خانه شما را از بی روحی در بیاورد .

 

یکی از تغییرات مقرون به صرفه و در عین حال جذاب در فضای پذیرایی یا اتاق نشیمن طراحی دیوار پشت تلویزیون است که این طراحی کوچک باعث تغییر و تحولات بزرگی در فضای پذیرایی شما می شود

 

استفاده از اکسسوری و قفسه های باز

 

قرار دادن قفسه های چوبی یا فلزی در زیر تلویزیون نه تنها کاربرد بسیاری دارد بلکه توجه افراد را نیز به خود جلب میکند. علاوه بر ایجاد زیبایی در فضای اتاق, از این قفسه ها میتوان برای نگهداری اشیاء تزئینی یا وسایل ضروری استفاده نمود.

 

ایجاد یک دیوار هنری

 

اگر میخواهید تلویزیون شما نمایی بی نظیر داشته باشد, آن را جزئی از یک گالری دیواری در نظر بگیرید. تلویزیون خود را با آثار هنری پرمعنی, عکس های خانوادگی یا مجموعه ای از اشیاء احاطه کنید. اشیاء اطراف تلویزیون را میتوانید به صورت متقارن یا نامتقارن در اطراف تلویزیون قرار دهید , این امر به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

استفاده از قفسه کتاب

 

تعبیه نمودن قفسه ها و شلف های مخصوص نگهداری کتاب در فضای اطراف تلویزیون جلوه ای زیبا و رسمی به فضای اتاق میبخشد. این قفسه ها را میتوان در بالای میز تلویزیون و یا در اطراف آن نصب کرد و به عنوان کتابخانه ای قابل دسترس میتوان از کتاب های آن استفاده نمود.

قرار دادن یک قاب زیبا در اطراف تلویزیون روشی مناسب برای زیبا نشان دادن آن است. این قاب میتواند بزرگتر از تلویزیون باشد و تلویزیون شما در وسط آن قرار گیرد. قاب ها تنوع بسیاری دارند که با توجه به سلیقه خود و نوع دکوراسیون میتوانید اقدام به انتخاب آنها بنمائید.


استفاده از میز پایه دار

 

قرار دادن تلویزیون بر روی یک میز پایه دار زیبا تلویزیون را به یک نقطه کانونی تبدیل میکند. میز تلویزیون در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار وجود دارد و زیبایی بی نظیری به فضای اتاق نشیمن میبخشد.

 

استفاده از کاغذ دیواری طرح دار

 

برای متفاوت نشان دادن دیوار پشت تلویزیون میتوان از کاغذ دیواری طرح دار استفاده نمود در حالی که دیگر دیوارهای اتاق نشیمن ساده میباشد. برای جلب توجه بیشتر این نقطه از اتاق بهتر است کنتراست را رعایت نمود, مثلاً اگر رنگ بقیه دیوارها تیره است این دیوار را با کاغذ دیواری روشن پوشش دهید.

تعداد بازدید: 7345

نظرات

فروش شلف دیواری با پایه فلزی خرید شلف دیواری شلف و باکس شلف اتاق کودک پایه فلزی شلف و باکس دیواری شلف زیر تلویزیون شلف برای تلویزیون شلف دکوری شلف و قفسه شلف و باکس ترکیبی شلف دیواری ایکیا شلف دیواری تلویزیون شلف با جاکابلی

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×