ايده هاي تغيير دكوراسيون خانه در فصل تابستان

متن کامل

 رنگ شاد و پر انرژی را در دکوراسیون خود اضافه کنید.

 

نقاشی های گرافیکی، گل های تازه و یا ظروف پر جنب و جوش را برای اعمال سریع ترین تغییرات، در دکوراسیون خود جایگزین کنید.

 

شومینه خود را با دکورهای تابستانی پر کنید.

در فصل تابستان هستیم و شما چند ماه دیگر شومینه خود را روشن نخواهید کرد. بنابراین، شما می توانید در حال حاضر چوب های باقی مانده را در داخل شومینه انبوه کنید و یا شمع های تزئینی در داخل آن قرار دهید. طرفداران سبک ساحلی می توانند مجسمه ی یک مرجان دریایی را در کنار جزیره لانگ آیلند بسازند و داخل شومینه را با آن تزئین کنند.


قرار دادن مبلمان در بیرون از منزل

چیدن مبلمان در فضای باز مانند این محل سایه طراحی شده توسط استفان شوبل، می تواند یک محیط عالی برای صرف صبحانه، کنج خواندن کتاب یا میزغذاخوری شام زمانی که هوا خوب است، باشد.


سبک میزهای خود را تغییر دهید.

میزهای وسط مبلمان و کنار تخت خود را با دکورهای طبیعی، مانند یک دسته گل رز از باغچه حیاط و یا تزئینات ساحلی مثل صدف ها، مناسب دکوراسیون تابستانی بسازید.


مبلمان را مناسب دکوراسیون تابستانی رنگ آمیزی کنید.

با بکار بردن مجموعه ای از مبلمان با پشتی ها و رو مبلی های تابستانی به راحتی می توانید یک دکوراسیون رنگی بدست آورید.

 

پنجره ها را با طناب های گره خورده به سبک ساحلی تنظیم کنید.

 

پرده های سنگین با طناب های گره خورده در خانه ساحلی توسط ارین مارتین طراحی و ساخته شده اند. شیشه های آبی و سبدهای صنعتی به عنوان میز، سبک ساحلی این خانه را تکمیل کرده است.

 

چوب های تیره را با رنگ سفید رنگ آمیزی کنید.

 

طراح مارشال واتسون این خانه تابستانی آرام را که سبک اسکاندیناوی دارد، ایجاد کرده است. واتسون می گوید: “مبلمان اغلب با رنگ سفید یا رنگ گچی، نقاشی شده اند. شما به ندرت در این خانه چوب های تیره را می بینید، زیرا کل ایده بر این اساس است که نور بیشتری را به اتاق دعوت کنیم.”

 

 

- یک کانتر آشپزخانه که رو به حیاط باز می شود، تنظیم کنید.

اگر نمی توانید یک آشپزخانه در فضای باز خود ایجاد کنید، یک پنجره می تواند این کار را فوق العاده انجام دهد. طراح ارین مارتین یک کانترسنگ مرمر را در آشپزخانه خانه ساحلی مجلل توسعه داده است، تا صرف غذا را در فضای باز تسهیل کند.

 

قاب هایی برای گلدان های خود در حیاط ایجاد کنید.

 

مهمانان خود را با آویزان کردن گیاهان از سقف،  بالای میزغذاخوری در فضای باز، تحت تاثیر قرار دهید. علاوه بر این، شما می توانید فضای بیشتری را برای محل نشستن و مهمانی غذا در حیاط اضافه کنید.

 

یک سایبان به بالای تخت خود اضافه کنید.

 

پرده های سفید خالص احساس تازگی دارند و اصلا سنگین نیستند. شما میتوانید برای یک دکوراسیون تابستانی در اتاق خواب خود از تخت های سایبان دار استفاده کنید.

 

- گل های حیاط پشتی خود را مرتب کنید.

 

گروهی از دسته گل ها می توانند نسبت به یک فضای پر از گلدان های بزرگ رمانتیک تر باشند. کارولین روهم، طراح و باغبان توصیه می کند که گل ها را به طور طبیعی نمایش دهید، مانند شکوفه هایی درختان باغچه حیاط.

یک میز پیک نیک در حیاط خود قرار دهید.

برای ایجاد یک محل نشیمن اضافی در اطراف یک میز بزرگ در حیاط، می توانید با یک جفت نیمکت سبک روستایی مانند این مثال، یک مکان عالی برای غذاخوری در فضای باز ایجاد کنید. چنین فضایی در زیبایی دکوراسیون تابستانی حیاط شما بسیار موثر خواهد بود.

تعداد بازدید: 5888

نظرات

فروش شلف دیواری با پایه فلزی خرید شلف دیواری شلف و باکس شلف اتاق کودک پایه فلزی شلف و باکس دیواری شلف زیر تلویزیون شلف برای تلویزیون شلف دکوری شلف و قفسه شلف و باکس ترکیبی شلف دیواری ایکیا شلف دیواری تلویزیون شلف با جاکابلی

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×